Haberler

News

Milyonlar BiP’i Tercih Etti

11.01.2021

Turkcell mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP’e son 3 günde 4,6 milyon yeni kullanıcı eklendi. ‘Türkiye’nin verisi Türkiye’de kalsın’ prensibi doğrultusunda BiP’in kullanıcı verileri, Turkcell’in Türkiye’deki yüksek güvenlikli veri merkezlerinde tutuluyor.

Detay
News

Şirketler Turkcell Bulut’ta Verilerini SAS Çözümleriyle Yönetecek

04.01.2021

Kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Turkcell Dijital İş Servisleri, analitik ve yapay zeka lideri SAS ile örnek bir iş birliğini hayata geçirdi. Bu sayede şirketler, kendi verilerini SAS’ın analitik zekasını kullanarak Turkcell Bulut’ta yönetebilecek. Bulut altyapısı ve analitik yazılımın tek noktadan yönetilmesiyle şirketlerin verimliliğine katkı sağlanırken verinin yurt dışına gitmesinin de önüne geçilecek.

Detay
News 3

Turkcell’den Gençlere Özel Paketler; ‘GNÇ Bana Göre’

21.12.2020

Dijital operatör Turkcell oyun oynamayı ve sosyal medyada vakit geçirmeyi seven gençler için yepyeni paketler hazırladı. ‘GNÇ Bana Göre’ paketleri Gamer Ben, Sosyalleşen Ben ve Net Ben ile gençler internete, oyuna ve sosyal medyaya doyarken; paketler arasında istediği gibi geçiş de yapabiliyor.

Detay
News 3

TV+’tan Tüm Kullanıcılarına Yeni Yıl Hediyeleri

20.12.2020

Türkiye’nin en sevilen televizyon platformu TV+, yeni yılda tüm kullanıcılarına özel hediye çekilişleri gerçekleştiriyor. 31 Ocak 2021 tarihine kadar katılma imkânı olan çekilişlerde ev kullanıcılarından 5 kişiye Arçelik Smart TV, mobil kullanıcılardan 6 kişiye de Samsung S20 cep telefonu hediye edilecek.

Detay