Haberler

News

3 Ayda 526 Bin Müşteri Kazanan Turkcell’den Türkiye’ye Dev Yatırım

04.11.2019

Üçüncü çeyrek sonuçlarını Ankara’da açtığı Türkiye’nin en büyük veri merkezinde duyuran Turkcell, yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Türkiye’ye dünya standartlarında yeni bir veri merkezi daha kazandıran Turkcell, üçüncü çeyrekte müşteri bazına yarım milyondan fazla müşteri daha eklerken aynı dönemde 6,6 milyar TL gelir elde etti. Türkiye’nin en büyük veri merkezi işletmecisi olan Turkcell, yeni açtığı veri merkezindeki 12 bin metrekare beyaz alan ile toplamda 33 bin 500 metrekare beyaz alana ulaştı.

Detay
News

Turkcell’in 5G Altyapısı İlk Kez Trabzonspor Stadında

31.10.2019

Trabzonspor Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu Turkcell teknolojisiyle 5G altyapısına kavuştu. 5G ile donatılan statta artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) uygulamaları üzerinden çok daha kişiselleştirilmiş ve zengin bir maç izleme deneyimi yaşanabilecek.

Detay
News 3

Dijital Kimlikte Paycell Farkı

28.10.2019

Turkcell’in yeni nesil dijital ödeme platformu Paycell, finans sektöründe teknolojik çözümler geliştirmeye devam ediyor. Banka hesabı olsun olmasın herkese erişilebilir finansal hizmetler sunma vizyonuna sahip Paycell’e şimdi de dijital kimlik doğrulama özelliği eklendi. Bu sayede kullanıcılar kimlik doğrulamak için herhangi bir yere gitme ihtiyacı duymadan oturdukları yerden işlemi hızlıca ve güvenle tamamlayabilecek.

Detay
News 3

Sporcu Öğretmenler Turkcell Desteğiyle Yarışıyor

24.10.2019

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü’nün bu yıl ilk kez düzenlediği Türkiye Öğretmenler Kupası’na da destek veriyor. Dört ana branşta yapılan organizasyon, hem eğitimcilerin motivasyonunu artırmayı hem de sporun birleştirici etkisiyle toplumsal beraberliği güçlendirmeyi amaçlıyor.

Detay
News 3

Webrazzi Summit 2019’a Turkcell Damgası

23.10.2019

Dijital odaklı girişimci ve yatırımcıların bir araya geldiği Webrazzi Summit 2019’da, Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, Turkcell’in kurumsal sosyal sorumluluk projelerini anlattığı “Kurumsal İyilik: Sosyal İnovasyon” başlıklı bir konuşma yaptı. Etkinlikte Turkcell’in Zeka Gücü, Geleceği Yazan Kadınlar ve Arıkovanı projeleri için açtığı stantları büyük ilgi gördü.

Detay