Haberler

News

Bilişim 500’de Şampiyon Değişmedi

05.07.2019

Türkiye’nin önde gelen 500 Bilişim Şirketi Araştırması sonucunda Turkcell Global Bilgi, Çağrı Merkezi Hizmeti kategorisinde birinci olurken, Turkcell de Yılın Telekom Şirketi seçildi.

Detay
News

Hacı Adayları Yakınlarına BiP ile Bağlanacak

01.07.2019

Turkcell hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gideceklerin de yanında. BiP’in yurtdışı 1GB hediye kampanyasıyla, hacı adayları yakınlarıyla BiP üzerinden ücretsiz olarak görüşüp haberleşebilecek. Aynı zamanda her ihtiyaca uygun olarak hazırlanan paketler sayesinde de Türkiye’deki yakınlarıyla kesintisiz olarak iletişimlerini sürdürebilecek.

Detay
News 3

Tenisin Zirvesi Wimbledon İilk Kez 4K Kalitesinde

30.06.2019

TV+ dünyanın en önemli spor organizasyonlarını izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Tenisin en eski Grand Slam turnuvası Wimbledon, Türkiye’de ilk kez 4K Ultra HD olarak TV+ içinde yer alan Eurosport 4K’dan yayınlanacak.

Detay
News 3

Tatile Gittiğinizde Gözünüz Arkada Kalmayacak

29.06.2019

Supercam yaz tatiline çıkanları her istediklerinde evlerini ve iş yerlerini takip etme fırsatı veriyor. Kullanıcılar geriye dönük kayıtlara istediği an ulaşabilirken, akıllı uyarı sistemi sayesinde kameraları izlemediği sırada bile ev ve iş yerlerindeki sıra dışı durumlardan haberdar olabiliyor.

Detay
News 3

Murat Erkan Dünya Mobil İletişim Sektörünün Tepe Yönetiminde

26.06.2019

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan mobil iletişim sektörüne yön veren dev şirketlerin yöneticilerinin yer aldığı Dünya GSM Birliği GSMA’in Yönetim Kurulu’na girdi. Dünya çapında 800’ü aşkın şirketin üye olduğu kuruluşun 25 kişilik yönetim kurulunda yer alan Erkan, sektör gelişiminde Türkiye’nin de söz sahibi olması için çalışacak.

Detay