Haberler

News

Turkcell, 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni Vatan Toprağıyla Resmetti

18.03.2021

Turkcell, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü şerefine şehitlerimizin kanıyla sulanmış vatan topraklarından eşsiz bir sanat eseri ortaya çıkardı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Çanakkale Savaşı’nda siperdeyken çekilen unutulmaz fotoğrafı topraktan bir tabloya dönüştü.

Detay
News

5G Ar-Ge’de İnovasyonun Öncüsü Turkcell

17.03.2021

Turkcell, Türkiye’nin 5G alanında teknolojiye yön veren ülkeler arasında söz sahibi olabilmesi için sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarına son hız devam ediyor. Turkcell’in 5G alanında geliştirdiği beş proje Avrupa Birliği Horizon 2020 Ar-Ge programına kabul edildi. Bu sayede Turkcell, Avrupa’da 5G teknolojilerinin geliştirilmesine destek sağlayan inovasyon çalışmalarına Türkiye’den en çok katkı sunan operatör oldu.

Detay
News

Turkcell, Şirketlerin Dijital Dönüşümü İçin 2.300 Projeye İmza Attı

15.03.2021

Turkcell, Türkiye’de kamu ve özel sektörün dijital dönüşümüne destek olduğu Dijital İş Servisleri şirketiyle sadece 2020 yılında 2.300’den fazla projeye imza attı. Aynı dönemde gelirlerini yüzde 30 büyüten Turkcell Dijital İş Servisleri, tüm sektörlere hitap eden ürün ve servisleriyle şirketlerin dijital dönüşümüne destek oluyor.

Detay
News 3

Turkcell ‘Esnek Çalışma Modeli’ ile Sınırları Kaldırdı

10.03.2021

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, çalışanları ile birlikte oluşturduğu lokasyondan bağımsız ‘Esnek Çalışma Modeli’ni duyurdu. Sınırları ortadan kaldıran ‘Esnek Çalışma Modeli’nde tüm çalışanlar yurt içi veya yurt dışından, evden veya ofisten çalışabiliyorlar.

Detay
News 3

Türkiye’nin Lider Uygulama Yayıncısı Turkcell

09.03.2021

Mobil uygulama pazar araştırmaları şirketi App Annie tarafından Google Play ve App Store’da sunduğu uygulamaların indirme sayıları temel alınarak hazırlanan “Türkiye’nin en iyi uygulama yayıncısı” listesinin birincisi yine Turkcell oldu. Uygulamaları en çok indirilen yayıncı olarak bu yıl da listedeki liderliğini sürdüren Turkcell, 2016’den bu yana ilk sıradaki yerini koruyor.

Detay
News 3

Turkcell, Kadın Futbol Ligi’nin İlk İsim Sponsoru Oldu

08.03.2021

Türkiye Futbol Federasyonu ve Turkcell, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yeni bir iş birliğine imza attı. Hayatın her alanında kadınlara destek veren Turkcell, TFF ile imzaladığı anlaşmayla Kadın Milli Futbol Takımı ana sponsorluğunun yanına Kadın Futbol Ligi’nin isim sponsorluğunu da ekleyerek bu alandaki desteğini büyüttü.

Detay