Haberler

News

Türkiye’nin Turkcell’i Gücüne Güç Kattı

21.10.2020

Hisseleri uluslararası piyasalarda işlem gören tek Türk şirketi olan ve Türkiye’nin en değerli ilk 5 markası arasında yer alan Turkcell’in bugün yapılan Genel Kurul toplantısında Ana Sözleşme değişiklikleri onaylandı. Hissedar yapısında sadeleşmenin önünü açan değişikliklerin onaylanmasıyla karar alma süreçleri hızlanan Turkcell küresel ölçekte daha rekabetçi olması yolunda güçlü bir adım attı.

Detay
News

Yenilikçi ve Öncü Çözümleri Hayata Geçiren Turkcell, 2019 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu’nu Yayınladı

09.10.2020

Sürdürülebilirlik konusunda Türkiye’de ve dünyada öncü şirketler arasında yer alan Turkcell, 2011 yılından beri düzenli olarak yayınladığı Sürdürülebilirlik Raporu’nun 7’ncisini kamuoyu ile paylaştı. Raporda; güneş enerjisiyle kendi elektriğini üreten veri merkezleri, etik ve itibar yönetimi yaklaşımı, sürdürülebilir endeksli kredi anlaşması ve sosyal sorumluluk projeleri öne çıkıyor.

Detay
News 3

Yılda 11 Milyon Sayfa Evrak Dijitalleşecek

07.10.2020

Turkcell, pandemi döneminde artan ev interneti ihtiyacına teması azaltan yeni bir dijital çözüm geliştirdi. Türkiye’de bir ilk olacak çözüm sayesinde Turkcell müşterileri fiber, DSL, Superbox ve TV+ ürünlerinin aboneliklerini dijital imza ile yapabilecek. Müşterilerin hayatını kolaylaştıracak çözümle kurulum ekiplerinin de ev içerisinde geçirdiği süre yüzde 30 azalarak kurulum süreci de hızlıca tamamlanacak. Aynı zamanda çevre dostu olan çözümle yılda 11 milyon sayfa evrak dijitalleşecek.

Detay
News 3

Turkcell’den evlere 200 Mbps’lik Limitsiz Fiber

02.10.2020

Türkiye’yi ışık hızında fiberle tanıştıran Turkcell, pandemi günlerinde evde eğitim, eğlence ve iş hayatına destek vermeyi sürdürüyor. Turkcell’in başlattığı Fiber Hız Şenliği kampanyası kapsamında 200 Mbps hızında limitsiz fiber internet hizmeti özel ayrıcalıklar ve fırsatlarla birlikte sunuluyor.

Detay
News 3

TEKNOFEST’te Zeka Gücü İmzası

30.09.2020

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan BİLSEM’lerdeki Zeka Gücü Sınıfı öğrencileri TEKNOFEST’ten farklı kategorilerde birçok dereceye imza attı. Turkcell Zeka Gücü öğrencilerinin 4 ödül aldığı festivalde öğrencilerin projeleri büyük ilgi topladı.

Detay