Haberler

News

Bayram Anıları lifebox’ta Güvende

23.07.2020

Kurban Bayramı’nın en güzel fotoğraf albümü daima yanınızda olacak. Kişisel bulut depolama servisi lifebox, bayramın mutluluk dolu hatıralarını güvenli ve kolay bir şekilde saklamanızı sağlıyor.

Detay
News

Turkcell’den İstihdama Dev Katkı

21.07.2020

Turkcell, Covid-19 döneminde artan müşteri ihtiyaçları ve dijitalleşme hedefleri doğrultusunda, 2020’nin ilk altı ayında 3 bin 149 kişilik istihdam sağladı. 2020 yılı toplam istihdam hedefi 7 bin kişi oldu. Turkcell bünyesinde yılın ikinci yarısında da bilgi ve iletişim teknolojilerinden finansa, pazarlama ve satıştan insan kaynaklarına kadar pek çok alanda işe alımlar devam edecek.

Detay
News 3

Paycell’den Dünyada Bir İlk: “Paycell Hazır Limit”

20.07.2020

Türkiye’nin dijital ödeme platformu Paycell ‘Hazır Limit’ özelliği ile dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Arayüzü tamamen yenilenerek daha kullanıcı dostu hale gelen Paycell’e eklenen ‘Hazır Limit’ özelliği sayesinde, kullanıcılar limitlerini diledikleri zaman Paycell Kart’larına aktararak harcama yapabiliyorlar. Üstelik kişiye özel belirlenen bu limitin bir kısmını fona çevirip nakit olarak da çekebiliyorlar. Yapılan harcamalar ise ay sonunda Turkcell faturası ile geri ödeniyor.

Detay
News 3

Dergilik’ten Bol GB’li Bilgi Yarışması

17.07.2020

Turkcell’in dijital yayıncılık platformu Dergilik, kullanıcılarına hem eğlenecekleri hem de GB ödülü kazanacakları bir bilgi yarışması düzenliyor. Kullanıcıların genel kültür bilgisini ölçen yarışmada en hızlı 100 Turkcell’liye hediyeler veriliyor.

Detay
News 3

Turkcell New York Borsası’ndaki 20’nci Yılını Kutluyor

10.07.2020

1994 yılında kurulan ve hisseleri 2000 yılında New York Borsası’nda işlem görmeye başlayan Turkcell, bayrağımızı New York Borsası’nda 20 yıldır dalgalandırmanın gururunu yaşıyor. Kuruluşundan bu yana Türkiye ekonomisine 50 milyar TL’nin üzerinde katkı yapan Turkcell, hisseleri New York Borsası’nda işlem gören ilk ve tek Türk şirketi durumunda.

Detay