Haberler

News

10 Milyon Kişi “Hızlı Giriş” Yapıyor

11.09.2018

Turkcell’in mobil veya web sitelerine girişi çok daha güvenli ve hızlı hale getiren Hızlı Giriş teknolojisi, 10 milyon kullanıcı barajını aştı. Şifre unutma derdine son veren Hızlı Giriş Turkcell’in popüler uygulamalarının yanı sıra Hadi, Piri, Kimboo ve Smart Beyoğlu gibi birçok servis sağlayıcı tarafından da sorunsuz ve güvenli oturum açma hizmeti için kullanılıyor.

Detay
News

Turkcell Akademi Brandon Hall’den 4 Ödülle Döndü

05.09.2018

Eğitim ve Gelişim Alanında dünyanın en saygın otoritelerinden biri kabul edilem Brandon Hall tarafından Turkcell Akademi, "GNÇYTNK Eğitim Programı ile En İyi Eğitim ve Oryantasyon Programı ile İş Kaynağı Yaratma Programı"nda altın, Pazarlama Master Programı ile hem ‘En İyi Eşsiz ya da Yaratıcı Eğitim ve Gelişim Programı’ hem de ‘Karma Öğrenmeyi En İyi Kullanımı’ kategorilerinde gümüş, Satış Sertifika Programı ile de ‘En İyi Sertifika Programı’ kategorilerinde yine gümüş ödüle layık görüldü.

Detay
News

Turkcell Dünya Devleriyle 5G Destekli Araç Haberleşmesi Projesini Geliştirecek

29.08.2018

Turkcell, araç haberleşmesi konusunda yaptığı 5G çalışmaları ile Avrupa Birliği’nin Ar-Ge ve inovasyon projelerinin değerlendirildiği Horizon2020’den hibe almaya hak kazandı. Proje, otonom teknolojileri ve sürücüsüz araçlar konusunda Türkiye’nin söz sahibi olmasını sağlayacak. Turkcell’in bu projesi, zorlu rekabet koşulları sebebiyle çok düşük bir kabul oranına sahip Horizon2020’den 5G araç haberleşmesi konusunda destek alan Türkiye’deki ilk ve en kapsamlı çalışma olacak.

Detay
News 3

Fenomen Yarışma ‘Hadi’ ile BiP’ten 30 Ağustos’ta 30 bin TL Ödül

28.08.2018

Bugüne kadar 450 bin liranın üzerinde para ödülü dağıtan yerli mobil canlı yarışma programı Hadi, Türkiye’nin yerli iletişim ve yaşam platformu BiP iş birliği ile katılımcılara yeni bir sürpriz hazırladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı BiP özel yayınında, şimdiye kadarki en yüksek ödül olan 30 bin TL dağıtılacak.

Detay
News 3

Aradığını Yaani’den Bul, İnternetin Cebinde Kalsın

23.08.2018

Türkiye’nin yerli arama motoru Yaani, Turkcell kullanıcılarının kotasını da koruyor. Yaani mobil uygulamasını kullanan Turkcell aboneleri, her ay uygulama içerisinde geçerli 1 GB internet kazanıyor. Böylece Yaani’de arama yaparken harcanan internet kotadan düşmüyor.

Detay
News 3

fizy’den ‘Tatil Kafası’ Şarkılar

19.08.2018

Türkiye’nin dijital müzik nabzını tutan fizy, 9 günlük bayram tatilinde, kullanıcılarına çok özel listelerle eşlik ediyor. Tatil havasında, deniz, kumsal ve plaj eğlenceleri tadında hazırlanan listeler, hem uzun yolculuklara keyif katmaya hem de yazın keyifli saatler yaşamak isteyenlerin favori şarkıları olmaya aday.

Detay