Haberler

News

Dünya İK Kongresi’nden Turkcell Akademi’ye İki Büyük Ödül

19.02.2020

Turkcell Akademi dünyanın en büyük eğitim gelişim organizasyonlarından olan Dünya İnsan Kaynakları Kongresi’nden (World HR Congress) bu yıl iki ödülle döndü. Turkcell Akademi GNÇYTNK eğitim programıyla Yeni İşe Başlayanlar İçin En İyi Oryantasyon Programı dalında ödüle layık görülürken, Turkcell Akademi Genel Müdürü Banu İşçi Sezen de Telekomünikasyon ve İnternet Sektöründe Kadın Liderliği dalında dördüncü kez ödül aldı.

Detay
News 3

lifebox Eski Sevgilinizi Tek Tuşla Hayatınızdan ‘Silecek’

13.02.2020

Dünyanın dört bir yanında kullanıcısı olan ve 13,7 milyondan fazla cihaza indirilen Turkcell’in bulut depolama servisi lifebox, kullanıcılarına artık görmek istemediği kişilerin fotoğraflarını tek tuşla silme ya da gizleme özelliği sunmaya başladı. lifebox’la bundan böyle, yapay zeka yardımıyla gruplandırdığınız kişi, nesne veya yer fotoğraflarını arşivinizden kaldırmanız mümkün.

Detay
News 3

Turkcell’in Sürdürülebilirlik İpuçlarını Bir Haftada 1 Milyondan Fazla Kişi İzledi

10.02.2020

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’in, 3-9 Şubat arasında BiP’teki #senyapdiye kanalı üzerinden yayınladığı sürdürülebilirlik farkındalığını artıracak öğretici videoları 1 milyondan fazla kişi izledi. Turkcell’in müşterilerini daha iyi bir gelecek hareketine ortak etmek için özel hazırladığı videoları her gün ilk izleyen 10 bin kişiye toplam 10 bin GB, hafta boyunca toplamda 70 bin GB internet hediye edildi.

Detay
News 3

Turkcell’in Yenilikçi Şirketinden Birinci Yılında Bin Proje

05.02.2020

Turkcell’in kurumlara uçtan uca sektörel çözümler sunduğu şirketi Dijital İş Çözümleri, kuruluşunun birinci yılını geride bırakırken, bugüne kadar turizmden perakendeye, sağlıktan kamuya, enerjiden finansa kadar sektörlere özel çözümleriyle yüzlerce şirket için binden fazla farklı projeye imza attı. Hem şirketlerin hem de kamu kurumlarının dijitalleşmesine öncülük eden Dijital İş Çözümleri, 2020’de özellikle büyük veri ve nesnelerin interneti konularına odaklanarak yenilikçi çözümler sunacak.

Detay